O mnie

Sandra Wołczyk (Pazgan)

Magister psychologii i psychoterapeuta 

Jestem magistrem psychologii i psychoterapeutą psychodynamicznym. Jednolite pięcioletnie studia magisterskie ukończyłam na wrocławskim wydziale zamiejscowym Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS na kierunku psychologia kliniczna.

w 2019 r. uzyskalam dyplom psychoterapeuty,  ukończywszy 4 letnią Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, która jest specjalistycznym podyplomowym szkoleniem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej Biorę udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej PTPPd. Pracuje pod stałą superwizją
u certyfikowanych superwizorów.

Na co dzień pracuję w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSW w Jeleniej Górze na Oddziale Leczenia Nerwic.

Praktykę zawodową zdobywałam w Poradni Zdrowia Psychicznego  ZOZ MSWiA we Wrocławiu, SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSW w Jeleniej Górze na Oddziale Leczenia Nerwic, na Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale dla Dorosłych, na Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, Punkcie Konsultacyjno- Doradczym Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko” w Jeleniej Górze, w KSONie w Jeleniej Górze. 

Kontakt

„Dom KOMBATANTA”
ul. Teatralna 1
58-500 Jelenia Góra
parter- gabinet 102

  • +48 661 704 354
  • kontakt@najlepszypsycholog.pl